Logo GlobalGSM
Top banner

Serwis laptopów

Kompleksowa i fachowa naprawa laptopów

serwis laptopów

Nie ograniczamy się jedynie do naprawy telefonów. Dzięki kwalifikacjom naszych pracowników zajmujemy się również serwisem laptopów. Przegrzewający się komputer, zawieszający system, czy zalany laptop to namiastka tego co jesteśmy w stanie zniwelować. Oferujemy szeroką gammę usług napraw laptopa, zaczynając od usuwania wirusów z systemu po wymianę podzespołów, a na zaawansowanych naprawach płyty głównej kończąc. 
 
Nie musisz pokonywać kilometrów, żeby dowieźć nam swojego laptopa, wystarczy, że skorzystasz z usług naszego sklepu internetowego i wyślesz nam swój komputer. Dbając o Twój cenny czas, błyskawicznie ustosunkujemy się do naprawy, abyś mógł szybko wrócić do działania. 
 
Często zdarza się, że użytkownik stracił cenne dla niego dane z powodu chociażby burzy. Wiele osób sądzi, że traci je bezpowrotnie. Jednak w wielu przypadkach da się jeszcze odzyskać zdjęcia, dokumenty czy filmy i muzykę. Przywróciliśmy już dane z wielu dysków twardych, chętnie zajmiemy się Twoim.  
 
Najczęściej zdarza się, że komputer przed poważnym uszkodzeniem sygnalizuje nam usterkę drobnymi objawami, np. wolno działający system. Z myślą o naszych klientach umieszczamy na bieżąco aktualności na temat wstępnych usterek, które później mogą pociągnąć za sobą poważne konsekwencje. W aktualnościach przedstawiamy jakie objawy mogą być niepokojące i kiedy najlepiej jest zgłosić się z laptopem do serwisu. Łatwiej jest zapobiegać niż leczyć. 
 
Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami. Zapraszamy na punkty Global GSM.
Facebook