Logo GlobalGSM
Top banner

Serwis telefonów

Regeneracja modułu Samsung I9300
Nasi Serwisanci wykonują naprawy pogwarancyjne większości modeli telefonów komórkowych występujących na naszym rynku. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym i naprawczym, pracujemy na wysokiej jakości materiałach i podzespołach. Serwisanci Global GSM przechodzą dodatkowe szkolenia, podążając za najnowocześniejszymi technologiami napraw sprzętu GSM. Dzięki temu wykonywane przez nas naprawy nie odbiegają jakością od usług serwisów autoryzowanych, są jednak od nich znacznie tańsze.

Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi i części serwisowe do najnowszych modeli telefonów, smartfonów i tabletów. Podejmujemy się napraw urządzeń odrzuconych lub nienaprawionych przez inne serwisy, a sprawdzenie telefonu w naszych punktach jest bezpłatne (w przypadku naprawy). Dzięki temu nie musisz się obawiać wysokich i niespodziewanych kosztów naprawy. Po diagnozie usterki nasz serwisant skontaktuje się z Tobą i poinformuje o faktycznym koszcie naprawy. W przypadku kiedy koszt usługi będzie dla Ciebie zbyt wysoki, bez obaw możesz odebrać Swój sprzęt, płacąc jedynie za z góry ustalony koszt diagnozy.

Masz nietypowy problem z telefonem lub tabletem? Śmiało dostarcz nam Swój telefon. Nasi specjaliści nie boją się wyzwań i na pewno spróbują pomóc.


Jeżeli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami.
Zapraszamy na punkty Global GSM oraz sklepu Global GSM
Facebook